209
edits
Coriolisdave (talk | contribs) No edit summary |
Coriolisdave (talk | contribs) |
||
Line 133: | Line 133: | ||
|- | |- | ||
| [[Cure Wounds]] || 1 || 13 || +5 || touch || 1d8 + mod | | [[Cure Wounds]] || 1 || 13 || +5 || touch || 1d8 + mod | ||
|- | |||
| [[Hex]] || 1 || 13 || +5 || touch || 1d8 + mod | |||
|} | |} |
edits